
Furgony L2H1 - jaki wybrać? Porównanie modeli, ceny i raty
Aktualne oferty w cenach flotowych: 64. Pokazujemy ceny po rabacie, orientacyjne raty wynajmu z pakietem (OC/AC, serwis, assistance) oraz leasing liczony od ceny po rabacie.
W puli: 64 auta · ceny po rabacie od 69 016 zł netto · rabat 5-44% (59 z ceną) · wynajem od 1249 zł/mc netto.
Jaki L2H1 wybrać? Porównanie modeli w puli
Oznaczenie L2H1 to długość L2 i wysokość dachu H1 w gamie danego producenta: L1 to najkrótsza wersja, H1 najniższy dach. Numeracja nie jest wspólna dla marek - L3 Ducato i L3 Transita to różne długości paki - dlatego porównujemy konkretne modele, a wymiary podajemy tylko tam, gdzie mamy je z katalogu producenta.
W puli jest teraz 22 modeli w rozmiarze L2H1. Najniższa cena po rabacie: Fiat Doblo od 69 016 zł netto. Najniższa rata wynajmu długoterminowego: Renault Kangoo od 1249 zł/mc netto.
| Model | Aut | Cena po rabacie od | Rabat | Wynajem od | długość paki | wysokość | europalety |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fiat Doblo L2H1 | 4 | 69 016 zł | 7-32% | 1257 zł/mc | 2167 mm | 1270 mm | - |
| Ford Transit Courier L2H1 | 2 | 74 330 zł | 23-24% | 1725 zł/mc | - | - | - |
| Citroën Berlingo L2H1 | 2 | 76 636 zł | 32% | 1377 zł/mc | 2167 mm | 1270 mm | - |
| Toyota Proace City L2H1 | 3 | 81 056 zł | 30-42% | 1590 zł/mc | 2167 mm | 1270 mm | - |
| Renault Kangoo L2H1 | 4 | 84 700 zł | 14-15% | 1249 zł/mc | - | - | - |
| Fiat Scudo L2H1 | 5 | 87 815 zł | 35% | 1563 zł/mc | - | - | - |
| Peugeot Partner L2H1 | 5 | 88 000 zł | 23-42% | 1299 zł/mc | 2167 mm | 1270 mm | - |
| Opel Combo L2H1 | 4 | 88 900 zł | 16-26% | 1299 zł/mc | 2167 mm | 1270 mm | - |
| Fiat Ducato L2H1 | 2 | 90 102 zł | 33% | 1578 zł/mc | 3120 mm | 1662 mm | 4 |
| Volkswagen Caddy L2H1 | 3 | 90 636 zł | 22% | 1860 zł/mc | - | - | - |
| Peugeot Boxer L2H1 | 1 | 91 187 zł | 33% | 1497 zł/mc | 3120 mm | 1662 mm | 4 |
| Ford Transit Connect L2H1 | 3 | 95 155 zł | 19% | 2067 zł/mc | 2150 mm | 1275 mm | - |
| Citroën Jumpy L2H1 | 2 | 98 472 zł | 34% | 1685 zł/mc | - | - | - |
| Renault Trafic L2H1 | 4 | 99 400 zł | 10-32% | 1449 zł/mc | 2937 mm | 1387 mm | 3 |
| Opel Vivaro L2H1 | 3 | 103 500 zł | 27-34% | 1499 zł/mc | - | - | - |
| Maxus Deliver 7 L2H1 | 1 | 105 000 zł | 16% | 1549 zł/mc | - | - | - |
| Peugeot Expert L2H1 | 4 | 112 300 zł | 26-44% | 1899 zł/mc | - | - | - |
| Nissan Primastar L2H1 | 1 | 116 800 zł | 13% | 1949 zł/mc | - | - | - |
| Ford Transit Custom L2H1 | 3 | 118 800 zł | 14-26% | 1649 zł/mc | - | - | - |
| Volkswagen Transporter L2H1 | 2 | 126 704 zł | 15-20% | 2216 zł/mc | - | - | - |
| Mercedes-Benz Vito L2H1 | 5 | 138 379 zł | 10-31% | 3099 zł/mc | - | - | - |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo L2H1 | 1 | 212 600 zł | 5% | 3549 zł/mc | - | - | - |
Ceny i raty netto z bieżącej puli dealerskiej, liczone z aut widocznych niżej. Wymiary przestrzeni ładunkowej dotyczą zwykłego furgonu i pochodzą tylko z katalogów producentów (rodzina: Toyota Proace City, aktualny katalog techniczny (wersja Long); rodzina: Fiat Professional, katalog techniczny Ducato 2025 (cenniki.fiatprofessional.pl); Toyota Proace Max PY26, schemat paletowy; rodzina: Ford Polska, dane techniczne Transit Connect MY2026.50; rodzina: Renault dla biznesu, tabela wymiarów Trafic MY26); „-” znaczy, że dla tej wersji nie mamy potwierdzonej liczby albo wersje modelu różnią się wymiarami.
Furgony L2H1 - oferty z puli dealerskiej


Peugeot Partner L2H1 · 136KM
Toyota Proace City L2H1 · 136KM

Fiat Scudo L2H1 · 2.2 150KM

Fiat Scudo L2H1 · 2.0 144KM

Fiat Scudo L2H1 · 2.2 180KM · automat

Fiat Scudo L2H1 · 1.5 120KM

Citroen Jumpy L2H1 · 2.2 180KM · automat

Citroen Jumpy L2H1 · 2.2 150KM

Opel Vivaro L2H1 · 2.0 144KM

Fiat Ducato L2H1 · 2.2 120KM

Opel Vivaro L2H1 · 2.2 150KM

Peugeot Boxer L2H1 · 2.2 120KM
Renault Trafic L2H1 · 2.0 dCi 130 KM

Citroen Berlingo L2H1 · 1.5 130KM · automat

Citroen Berlingo L2H1 · 1.5 100KM

Fiat Doblo L2H1 · 1.5 100KM

Fiat Doblo L2H1 · 1.5 130KM · automat
Toyota Proace City L2H1 · 1.5 100KM

Mercedes Vito L2H1 · 116KM
Toyota Proace City L2H1 · 1.5 130KM

Peugeot Expert L2H1 · 2.2 150KM

Peugeot Partner L2H1 · 1.5 130KM

Peugeot Partner L2H1 · 1.5 102KM
Pozostałe 40 aut w tym widoku - pełna lista
Opel Vivaro L2H1 · 2.2 180KM · automat126 600 zł netto -27%
Ford Transit Custom L2H1 · 2.0 150KM127 783 zł netto -26%
Opel Combo L2H1 · 1.5 100KM88 900 zł netto -26%
Peugeot Expert L2H1 · 2.2 180KM · automat130 500 zł netto -26%
Ford Transit Custom L2H1 · 2.0 EcoBlue 136 KM118 800 zł netto -25%
Ford Transit Courier L2H1 · 1.0 125KM · automat74 330 zł netto -24%
Peugeot Partner L2H1 · 1.5 100KM93 100 zł netto -24%
Ford Transit Courier L2H1 · 136KM101 021 zł netto -23%
Opel Combo L2H1 · 1.5 102KM89 800 zł netto -23%
Peugeot Partner L2H1 · 1.5 130KM · automat97 900 zł netto -23%Volkswagen Caddy L2H1 · 2.0 122KM · automat102 063 zł netto -22%Volkswagen Caddy L2H1 · 2.0 102KM95 612 zł netto -22%Volkswagen Caddy L2H1 · 1.5 116KM90 636 zł netto -22%
Opel Combo L2 · 1.5 130KM · automat115 400 zł netto -21%Volkswagen Transporter L2H1 · 2.0 150KM126 704 zł netto -20%
Ford Transit Connect L2 · 1.5 150KM · automat110 265 zł netto -19%
Ford Transit Connect L2 · 2.0 102KM95 155 zł netto -19%
Ford Transit Connect L2 · 2.0 122KM · automat96 370 zł netto -19%
Mercedes Vito L2H1 · 1.9 163KM138 379 zł netto -19%
Mercedes Vito L2H1 · 2.0 136KM · automat145 587 zł netto -19%
Mercedes Vito L2H1 · 2.0 163KM141 684 zł netto -19%Maxus Deliver 7 L2H1 · 2.0 150KM105 000 zł netto -16%
Opel Combo L2H1 · 1.5 130KM103 200 zł netto -16%
Renault Kangoo L2H1 · 1.5 95KM84 900 zł netto -15%
Renault Kangoo L2H1 · 1.3 130KM · automat92 300 zł netto -15%Volkswagen Transporter L2H1 · 2.0 170KM · automat175 700 zł netto -15%
Ford Transit Custom L2H1 · 2.0 170KM · automat154 200 zł netto -14%
Renault Kangoo L2 · 1.5 115KM84 700 zł netto -14%Nissan Primastar L2H1 · 2.0 150KM116 800 zł netto -13%Renault Trafic L2H1 · 2.0 150KM · automat122 900 zł netto -12%
Mercedes Vito L2H1 · 1.9 190KM · automat240 000 zł netto -10%Renault Trafic L2H1 · 2.0 150KM142 400 zł netto -10%Renault Trafic L2H1 · 2.0 170KM · automat153 900 zł netto -10%
Fiat Doblo L2H1 · 1.5 102KM89 700 zł netto -7%Volkswagen ID. Buzz Cargo L2H1 · 286KM212 600 zł netto -5%
Fiat Doblo L2H1 · 1.5 100KMna zapytanie cena z zabudową
Fiat Ducato L2H1 · 2.2 120KMna zapytanie cena z zabudową
Fiat Scudo L2H1 · 2.0 144KM · automatna zapytanie cena z zabudowąPeugeot Expert L2H1 · 2.2 150KMna zapytanie cena z zabudową
Renault Kangoo L2H1 · 1.5 115KMna zapytanie cena z zabudowąPytania z tej kategorii
Czy rata na stronie jest wiążąca?
To kalkulacja poglądowa na bazie aktualnych współczynników - finalna oferta zależy od scoringu i opcji. Wyliczenie raty zachowujemy przez 48 h; finalna oferta zależy od pozytywnego scoringu i dostępności pojazdu.
Czy odliczę VAT i wrzucę ratę w koszty?
Auta użytkowe do 3,5 t z homologacją N1 - zależnie od konstrukcji i sposobu użytkowania - pozwalają odliczyć do 100% VAT i ująć raty w kosztach; sam status N1 nie przesądza o pełnym odliczeniu. Szczegóły potwierdzamy z Twoją księgowością.