
Brygadówki L2H1 - jaki wybrać? Porównanie modeli, ceny i raty
Aktualne oferty w cenach flotowych: 41. Pokazujemy ceny po rabacie, orientacyjne raty wynajmu z pakietem (OC/AC, serwis, assistance) oraz leasing liczony od ceny po rabacie.
W puli: 41 aut · ceny po rabacie od 71 197 zł netto · rabat 6-35% (40 z ceną) · wynajem od 1349 zł/mc netto.
Jaki L2H1 wybrać? Porównanie modeli w puli
Oznaczenie L2H1 to długość L2 i wysokość dachu H1 w gamie danego producenta: L1 to najkrótsza wersja, H1 najniższy dach. Numeracja nie jest wspólna dla marek - L3 Ducato i L3 Transita to różne długości paki - dlatego porównujemy konkretne modele, a wymiary podajemy tylko tam, gdzie mamy je z katalogu producenta.
W puli jest teraz 19 modeli w rozmiarze L2H1. Najniższa cena po rabacie: Ford Transit Courier od 71 197 zł netto. Najniższa rata wynajmu długoterminowego: Renault Kangoo od 1349 zł/mc netto.
| Model | Aut | Cena po rabacie od | Rabat | Wynajem od | długość paki | wysokość | europalety |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Courier L2H1 | 1 | 71 197 zł | 24% | 1749 zł/mc | - | - | - |
| Citroën Berlingo L2H1 | 2 | 77 667 zł | 19-29% | 1851 zł/mc | - | - | - |
| Fiat Doblo L2H1 | 3 | 81 913 zł | 28-32% | 1414 zł/mc | - | - | - |
| Renault Kangoo L2H1 | 2 | 91 200 zł | 6-16% | 1349 zł/mc | - | - | - |
| Toyota Proace City L2H1 | 1 | 93 247 zł | 23% | 1846 zł/mc | - | - | - |
| Opel Combo L2H1 | 5 | 93 600 zł | 10-23% | 1349 zł/mc | - | - | - |
| Peugeot Partner L2H1 | 2 | 93 900 zł | 21-22% | 1349 zł/mc | - | - | - |
| Fiat Scudo L2H1 | 2 | 95 813 zł | 35% | 1642 zł/mc | - | - | - |
| Volkswagen Caddy L2H1 | 2 | 99 379 zł | 19-22% | 1790 zł/mc | - | - | - |
| Citroën Jumpy L2H1 | 3 | 101 112 zł | 34% | 1499 zł/mc | - | - | - |
| Peugeot Expert L2H1 | 2 | 119 300 zł | 27% | 1999 zł/mc | - | - | - |
| Opel Vivaro L2H1 | 2 | 125 800 zł | 27-28% | 2099 zł/mc | - | - | - |
| Ford Transit Custom L2H1 | 4 | 126 492 zł | 11-23% | 2455 zł/mc | - | - | - |
| Ford Transit Connect L2H1 | 2 | 131 600 zł | 9-10% | 2199 zł/mc | - | - | - |
| Volkswagen Transporter L2H1 | 2 | 136 624 zł | 20% | 2378 zł/mc | - | - | - |
| Renault Trafic L2H1 | 2 | 136 800 zł | 11-16% | 2299 zł/mc | - | - | - |
| Nissan Primastar L2H1 | 1 | 140 800 zł | 12% | 2349 zł/mc | - | - | - |
| Mercedes-Benz Vito L2H1 | 2 | 217 100 zł | 11-13% | 3137 zł/mc | - | - | - |
| Toyota Proace Max L2H1 | 1 | po wycenie zabudowy | - | 1860 zł/mc | - | - | - |
Ceny i raty netto z bieżącej puli dealerskiej, liczone z aut widocznych niżej. Wymiary przestrzeni ładunkowej dotyczą zwykłego furgonu i pochodzą tylko z katalogów producentów; „-” znaczy, że dla tej wersji nie mamy potwierdzonej liczby albo wersje modelu różnią się wymiarami.
Brygadówki L2H1 - oferty z puli dealerskiej


Fiat Scudo L2H1 · 1.5 120KM

Citroen Jumpy L2H1 · 2.2 150KM

Citroen Jumpy L2H1 · 1.5 120KM

Citroen Jumpy L2H1 · 2.2 180KM · automat

Fiat Doblo L2H1 · 1.5 130KM · automat

Citroen Berlingo L2H1 · 1.5 130KM

Fiat Doblo L2H1 · 1.5 130KM

Fiat Doblo L2H1 · 1.5 100KM

Opel Vivaro L2H1 · 2.2 180KM · automat

Opel Vivaro L2H1 · 2.2 150KM

Peugeot Expert L2H1 · 2.2 150KM

Peugeot Expert L2H1 · 2.0 144KM

Ford Transit Courier L2H1 · 1.5 100KM

Ford Transit Custom L2H1 · 2.0 136KM

Ford Transit Custom L2H1 · 2.0 170KM · automat

Opel Combo L2H1 · 1.5 102KM
Toyota Proace City L2H1 · 1.5 100KM

Peugeot Partner L2H1 · 1.5 100KM
Volkswagen Caddy L2H1 · 2.0 122KM · automat

Opel Combo L2H1 · 1.5 130KM

Peugeot Partner L2H1 · 1.5 130KM · automat
Volkswagen Transporter L2H1 · 2.0 170KM · automat
Volkswagen Transporter L2H1 · 2.0 150KM
Pozostałe 17 aut w tym widoku - pełna lista
Citroen Berlingo L2H1 · 1.5 102KM93 474 zł netto -19%
Opel Combo L2H1 · 1.5 131KM · automat110 000 zł netto -19%Volkswagen Caddy L2H1 · 2.0 102KM99 379 zł netto -19%
Renault Kangoo L2H1 · 1.3 100KM91 200 zł netto -16%Renault Trafic L2H1 · 2.0 150KM136 800 zł netto -16%
Ford Transit Custom L2H1 · 2.0 136KM · automat147 600 zł netto -15%
Mercedes Vito L2H1 · 2.0 163KM · automat217 100 zł netto -13%
Opel Combo L2H1 · 1.5 100KM97 200 zł netto -13%Nissan Primastar L2H1 · 2.0 150KM140 800 zł netto -12%
Ford Transit Custom L2H1 · 2.0 150KM166 900 zł netto -11%
Mercedes Vito L2H1 · 2.2 163KM · automat221 700 zł netto -11%Renault Trafic L2H1 · 2.0 170KM · automat153 600 zł netto -11%
Ford Transit Connect L2 · 1.5 150KM · automat151 600 zł netto -10%
Opel Combo L2H1 · 1.5 130KM · automat136 100 zł netto -10%
Ford Transit Connect L2 · 2.0 122KM · automat131 600 zł netto -9%
Renault Kangoo L2H1 · 1.5 115KM111 500 zł netto -6%Toyota Proace Max L2H1 · 2.2 120KMna zapytanie cena z zabudowąPytania z tej kategorii
Czy rata na stronie jest wiążąca?
To kalkulacja poglądowa na bazie aktualnych współczynników - finalna oferta zależy od scoringu i opcji. Wyliczenie raty zachowujemy przez 48 h; finalna oferta zależy od pozytywnego scoringu i dostępności pojazdu.
Czy odliczę VAT i wrzucę ratę w koszty?
Auta użytkowe do 3,5 t z homologacją N1 - zależnie od konstrukcji i sposobu użytkowania - pozwalają odliczyć do 100% VAT i ująć raty w kosztach; sam status N1 nie przesądza o pełnym odliczeniu. Szczegóły potwierdzamy z Twoją księgowością.